Profil firmy

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas: 86-0631-3581111 (International Business)

Faks: 86-0631-8805589

Dodaj: WD JiuLong Road, strefa rozwoju gospodarczego, nr 9, Weihai City, prowincja Shandong, Chiny 264400

Napisz do nas: sales@composite-china.com

Godziny pracy:

Poniedziałek sobota (8:00 - 17:00 h)

Zadzwoń do nas, kiedy trzeba pomóc. Zawsze jesteśmy szczęśliwi, aby pomóc

Stronie link:

www.Composites-China.com

http://xinbocomposite.en.Alibaba.com/

WeiHai XinBo kompozytowe Products Co., Ltd. znajduje się w pięknym miastem malowniczych miejsc, WD, który cieszy się renomą "wioski długowieczności"w Chinach. Nasza firma powstała w 2005 roku. Z prawie 10 years'development teraz własne nasze nowe budynki biurowe nowoczesne, wielu linii produkcyjnych maszyny CNC i zaawansowane warsztaty, które trwa ponad 4000 metrów kwadratowych powierzchni do produkcji.

WeiHai XinBo kompozytowe Products Co., Ltd. jest dostawca profesjonalnych produktów złożonych, która jest zobowiązana do włókna węglowego, tkaniny z włókna szklanego i rozwój produkcji kompozytów wysokiej wydajności i aplikacji. Nasza firma posiada silne zdolności integracji zasobów i używać. Zbudowaliśmy globalnej sieci marketingu. Ponadto, zbudowaliśmy długoterminowej współpracy z wiele instytucji naukowych w ten sposób mamy silny zespół badań i rozwoju. Na podstawie tych, opracowaliśmy łańcuch badań, produkcji i sprzedaży, który ma określoną wartość przemysłowych i przewagi konkurencyjnej.

Możemy są przerwał w wielu dziedzinach, takich jak maszyn przemysłowych, rolnictwa, system inteligentnego transportu (ITS), energii, sportowe, przemysłu motoryzacyjnego, marine, lotnictwo, astronautyka i tak dalej.

Nasze główne produkty to: włókna węglowego Sex, tube/pręt z włókna szklanego, kajak wiosła, SUP wiosła, bezczynności wałek i wał napędowy maszyny, uchwyt narzędzia, czyszczenie wody okien karmione Polaków, rurki model samolotu, żaglówka maszt, ramię szlabanu systemu poboru opłat autostrady, rury wydechowej i tłumik dla samochodów i motocykli, zmodyfikowano samochodowe, akcesoria, teleskopy tyczki, Maszt teleskopowy, maszt morskich, produktów ratowniczych wody, wyroby specjalne , itp.

Proces wytwarzania produktów obejmuje: rolkę opakowane, nawijania, wytłaczane, próżniowe, tworząc i formy tłoczenia.
Materiał: 100% włókno węglowe, hybrydowe, 100% z włókna szklanego, kevlar
Szukam: 3K splot ukośny, splot płócienny 3K, naturalnej powierzchni, polerowane lub połysk, matowa
Kolor: jako żądania

Nasze wyroby ściśle przeprowadza wymóg certyfikat systemu jakości ISO 9001 International. W dogmatem "Jest bardzo dobre, szczere usługi" z pojęciem "profesjonalne, wierny, godne zaufania", trzymamy poprawę i rozwijającego się rynku z dobrej wiary i korzystne ceny. Mamy dużą popularność w tej dziedzinie i wywóz produktów do Azji, Europie, Ameryce i innych krajach. Mamy już zostały współpracował z wielu znanych klientów - IPC Eagle (USA), Shimano (Japonia), Mitsubishi (Japonia), Chiny Aerospace nr 703 Institute, Instytut Automatyki i tak dalej.

Któregokolwiek z naszych produktów należy interesów, prosimy o kontakt z nami.