Kategorii produktów

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas: 86-0631-3581111 (International Business)

Faks: 86-0631-8805589

Dodaj: WD JiuLong Road, strefa rozwoju gospodarczego, nr 9, Weihai City, prowincja Shandong, Chiny 264400

Napisz do nas: sales@composite-china.com

Godziny pracy:

Poniedziałek sobota (8:00 - 17:00 h)

Zadzwoń do nas, kiedy trzeba pomóc. Zawsze jesteśmy szczęśliwi, aby pomóc

Stronie link:

www.Composites-China.com

http://xinbocomposite.en.Alibaba.com/

Rurki węglowe w branży materiałów ma wyznaczają standardy branżowe

- Aug 03, 2015 -

Rurki węglowe w branży materiałów ma wyznaczają standardy branżowe

Jako wiodące przedsiębiorstwo wzmacniające materiałów budowlanych charakter społecznie odpowiedzialny, płyt włókno węglowe są odpowiedzialne osoby, do ścisłego stylu, nieustannie dążymy do doskonałości i filozofia.

Podczas gdy włókna węglowego rury w przemysł zbrojeniowy ustawił przemysłu standardowych, włókna węglowego rurek z lekkie, solidne, wysokiej wytrzymałości na rozciąganie cechy, ale muszą być używane ze szczególnym uwzględnieniem energii elektrycznej. Produkcja materiałów zbrojenia, wzmocniona włóknami węglowymi tworzywa CFRP, tworzywo sztuczne, wzmocnione przez składy stali, wlewając uszczelniacz i używane przez wielu producentów duże, o wysokiej jakości, szukanie produktów, wygrał zatwierdzenia wielu ludzi.

Produkcji Rury włókno węglowe ile węgla bezpośrednio określa jego własności mechaniczne i wartość. Ciągłej poprawy wydajności z włókna węglowego i macierzy, spinacza, aby spełnić specjalne wymagania środowiskowe, takie jak wysoka temperatura, korozję, ale również opracowany zgodnie z potrzebami inżynierii lądowej struktura technologia.


Related Products