Kategorii produktów

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas: 86-0631-3581111 (International Business)

Faks: 86-0631-8805589

Dodaj: WD JiuLong Road, strefa rozwoju gospodarczego, nr 9, Weihai City, prowincja Shandong, Chiny 264400

Napisz do nas: sales@composite-china.com

Godziny pracy:

Poniedziałek sobota (8:00 - 17:00 h)

Zadzwoń do nas, kiedy trzeba pomóc. Zawsze jesteśmy szczęśliwi, aby pomóc

Stronie link:

www.Composites-China.com

http://xinbocomposite.en.Alibaba.com/

Włókno węglowe rurki z podstawą i bez alkalicznych

- Aug 03, 2015 -

Wiele metod klasyfikacji rurki z włókna węglowego. Z surowych składników, Średnica filamentu, wygląd włókna, klasyfikacja właściwości i metody produkcji. Z szkło składnik surowca jest obecnie najpopularniejszą metodą, głównie do klasyfikacji z włókna szklanego ciągłego. Zawartość tlenku metali alkalicznych do rozróżniania różnych metali alkalicznych tlenków ogólnie odnosi się do tlenku sodu, tlenek potasu, Węglan sodu, soli Glauber, skalenia i inne przyczyny substancji. Tlenków metali alkalicznych jest jednym z głównych elementów ze szkła zwykłego, jego głównym skutkiem jest niższa temperatura topnienia szkła. Ale wyższą zawartość tlenków metali alkalicznych w szybie, jego stabilność chemiczna, izolacji elektrycznej i siły zostaną odpowiednio zmniejszone. W związku z tym różne korzysta z włókna szklanego, skład szkła z zawartością różnych alkalicznych. Których zawartość metali alkalicznych zawartości włókien szklanych są często używane, jako znak, aby odróżnić różne używa z włókna szklanego ciągłego. Według składu szkło zawartość metali alkalicznych, ciągłe włókna można podzielić na następujące kategorie: e włókien (powszechnie znany jako e-glass): R2O zawartości mniej niż 0,8%: to rodzaj aluminiowa boru krzemian składu. Jego stabilność chemiczna, izolacji elektrycznej, siła jest bardzo dobry.

Włókien C (c szkło): R20-11.9%-16.4%, to kompozycja soda wapno krzemian, ze względu na jego wysoką alkalicznych treści nie tłumaczy się w Materiały elektroizolacyjne, ale jego stabilności chemicznej i wytrzymałości jest dobry.

Włókno wysokiej zasadowości: R2O szklane elementy zawartości równej lub większej niż 15%. Powszechnie używane kawałki szkła płaskiego, rozbite szkło butelki jako surowców z. Kraje mają teraz zakaz produkcji takich produktów.


Related Products