Kategorii produktów

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas: 86-0631-3581111 (International Business)

Faks: 86-0631-8805589

Dodaj: WD JiuLong Road, strefa rozwoju gospodarczego, nr 9, Weihai City, prowincja Shandong, Chiny 264400

Napisz do nas: sales@composite-china.com

Godziny pracy:

Poniedziałek sobota (8:00 - 17:00 h)

Zadzwoń do nas, kiedy trzeba pomóc. Zawsze jesteśmy szczęśliwi, aby pomóc

Stronie link:

www.Composites-China.com

http://xinbocomposite.en.Alibaba.com/

Włókno węglowe rurki w rozwoju inżynierii

- Aug 03, 2015 -

Kompleksowe wykonanie włókna węglowego, dzięki czemu w tym samym czasie jako materiałów konstrukcyjnych i funkcjonalnych materiałów badawczych ma istotne znaczenie, że może rozwiązać wiele innych materiałów może nie rozwiąże problemu. Na obecny, głównie Jeśli chodzi o wzmocnienie włókna węglowego i betonu, a mniej w pierwotnym wniosku w projektowaniu struktury. Ze względu na koszty problemów, stałe szablony zdominowane przez włókna szklanego. Włókno węglowe rurki pracy badań stosowanych w tej dziedzinie jest w początkowej fazie, jest ograniczona do belki, kolumny, istnieją raporty posadzek i ścian. Zastosowanie włókna węglowego w inżynierii lądowej i wodnej z bardzo szeroką przestrzeń dla rozwoju.

Ponadto w produkcji materiałów węglowych, w zależności od potrzeb poprawy wydajności materiałów węglowych i grafitowych, zwykle używa następujących kilka rodzajów impregnacją:

(1) smoły węglowej lub asfalt. Dla spółki akcyjnej impregnowanych elektrod grafitowych elektrod grafitowych wysokiej mocy i ultra wysokiej mocy grafitowych elektrod pieczenia ontologii i tak dalej. Obecnie powszechnie używanych smoły węglowej impregnacji skok elektrody blanki i Stanach Zjednoczonych i innych krajów z asfaltu impregnowane elektrody blanki.

(2) żywicy. Głównie w materiały impregnowane grafitem przygotowania nieprzepuszczalne grafitu dla przemysłu chemicznego.

(3) niski topnienia metali. Głównie w wyroby z grafitu impregnowanego do konkretnych celów, takich jak aparat obrotowe, przesuwne styki elektryczne, takie jak skrobanie.

(4) środek smarny. Głównie w wyroby z grafitu impregnowanego, zwiększające odporność na ścieranie materiałów grafitowych, produkcji łożysk ślizgowych kontakt, powietrza lub podwodne szczotki silnika i tak dalej.


Related Products