Kategorii produktów

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas: 86-0631-3581111 (International Business)

Faks: 86-0631-8805589

Dodaj: WD JiuLong Road, strefa rozwoju gospodarczego, nr 9, Weihai City, prowincja Shandong, Chiny 264400

Napisz do nas: sales@composite-china.com

Godziny pracy:

Poniedziałek sobota (8:00 - 17:00 h)

Zadzwoń do nas, kiedy trzeba pomóc. Zawsze jesteśmy szczęśliwi, aby pomóc

Stronie link:

www.Composites-China.com

http://xinbocomposite.en.Alibaba.com/

Analizy awarii motocykla rur 1

- Aug 07, 2016 -

Błąd analizy

Silnik pracuje Jeśli spalin ogon niebieski dym absolutorium, może być zjawiskiem jest że zużycie oleju zbyt szybko, przyczyną awariiwłókna węglowego ruramoże być to, że ilość oleju jest zbyt dużo, ciśnienie sprężania w cylindrze jest mniejsza niż określona wartość, odstęp od ściany tłok i cylinder jest zbyt duży, zużycia pierścieni tłokowych i słabe uszczelnienie, najpierw sprawdzić ilość oleju, bo zbyt dużo oleju jest łatwo spowodować olej jest.

Sprawdzić poziom oleju, a nie tylko po sprawdzeniu flameout silnika należy sprawdzić ponownie po zamykać w dół 10 minut. Jeśli poziom oleju po stronie wysokiego, powinno być ekstrahowanych lub zdejmować oleju, olej, jeśli poziom oleju jest normalne, wykorzystanie silnika i wystarczająco długo, należy sprawdzić ciśnienie w butli i tłoków, pierścieni tłokowych i zużycie ściana cylindra i dokonać odprawy zwiększa możliwość wzrostu luki olej do góry.

Dla cylindrów odstęp od ściany zużycie, tłok i cylinder więcej niż reguły, po prostu zrobić nudne cylindra, tłoka i tak dalej Metoda wymiany. Tylko po przeglądzie lub zmienione w pierścień tłokowy silnik często z powodu pierścień tłokowy wewnętrznych i zewnętrznych nacięcia (fazowanie) jest instalowany w oleju. Jeśli pojawiają się tego rodzaju okoliczności, należy zastąpić pierścień tłokowy.


Related Products